Апартман во Охрид

  • ден 0.00
    Unit price per 


ПОЛОЖБА:
Апартманот се наоѓа на прекрасна локација, на само 50 метри до градскиот кеј, 200м од охридската чаршија.

СМЕСТУВАЊЕ:
Апартманот има 45 м2,има една спална соба и капацитет за 4 особи. Посебен дневен престој со трпезарија и целосно опремена кујна, тоалет со туш кабина и има тераса.

СОДРЖИНА:
Апартманот располага со приватен паркинг, нуди целосна приватност, бесплатен Wi-Fi.

Зафатеност Цена
Стан ( капацитет за 4 особи ) 00€

Препорачано