ФИГАРО АДЛЕР

ФИГАРО АДЛЕР

  • ден 650.00
    Unit price per 


Моќност: 40W
Керамичката технологија обезбедува дистрибуција на топлинската енергија
Дијаметар 25мм
Брзо загревање
Заобелни краеви за заштита од изгореници
Индикаторска сијаличка
Комфорен држач и ергономски дизајн
360 степен вртлив кабел

Препорачано