За Нарачки: 074 220 200 | WhatsApp | Viber | Instagram | Facebook | Е-Маил: info@kupionline.mk |

Крем за избелување на интимни регии - kupionline.mk
Крем за избелување на интимни регии - kupionline.mk
Крем за избелување на интимни регии - kupionline.mk
Крем за избелување на интимни регии - kupionline.mk
Крем за избелување на интимни регии - kupionline.mk

Крем за избелување на интимни регии

Regular price ден 1,499.00
Unit price  per 
Вклучен данок.

 

Крем за избелување на интимни регии, 50 мл

Моќен крем за осветлување на хиперпигментираната кожа на чувствителни делови од телото (пазуви, препони ,брадавици, лакти, колена, како и ивицата меѓу вратот и лицето). Сите состојки на кремот се целосно безбедни, а производот е подеднакво ефикасен за сите типови кожа. Со оглед на тоа дека препаратот е наменет за интимни зони, содржи ексклузивна формула на компоненти кои се исклучително благи за употреба, ја регенерираат кожата и ја прават мазна. Кремот е на топ листата на најдобри креми од оваа категорија, со оценка 4.3 ( од 5) од страна на купувачите. Видливи резултати на избелување после само ДЕСЕТ дена.

(видливи резултати по 10 дена)

Начин на употреба:  се нанесува на измиена и добро исушена кожа со блага масажа додека се впие.

 

За повеќе информации и нарачки преку телефон јавете се на:

079 246 340