BCAA JUICE 300gr Mango

BCAA JUICE 300gr Mango

  • ден 850.00
    Unit price per 


6000mg BCAA по порција
3000mg L Glutamine по порција
Нема додаден шеќер
100% инстант за лесно мешање
Најдобриот овошен вкус што некогаш сте го пробале
Vegan Quality Bcaa

Препорачано