BCAA Lean – 200 gr

BCAA Lean – 200 gr

  • ден 790.00
    Unit price per 


-есенцијални аминокиселини
-богат извор на влакна
-100% веган
-поддржува чиста мускулна маса и закрепнување

Препорачано