БЛЕНДЕР РАЧЕН ЛИДЕР

БЛЕНДЕР РАЧЕН ЛИДЕР

  • ден 999.00
    Unit price per 


Моќност:400W
Брзини:2
Материјал на рачка:Високо квалитетна пластика
Сечиво:Нерѓосувачки челик
Ергономски и стилски дизајн
Лесно го обработува секое овошје и зеленчукПрепорачано