БЛЕНДЕР РАЧЕН МАКС

  • ден 799.00
    Unit price per 


Моќност:200w
Брзини:2
Материјал на рачка:високо квалитетна пластика
Сечиво:нерѓосувачки челик
DC Мотор
Кука за закачување

Препорачано