За Нарачки: 074 220 200 | WhatsApp | Viber | Instagram | Facebook | Е-Маил: info@kupionline.mk |

Држач за Облека 3 во 1 - kupionline.mk
Држач за Облека 3 во 1 - kupionline.mk
Држач за Облека 3 во 1 - kupionline.mk
Држач за Облека 3 во 1 - kupionline.mk
Држач за Облека 3 во 1 - kupionline.mk

Држач за Облека 3 во 1

Regular price ден 999.00
Unit price  per 
Вклучен данок.

Држач за облека 3 во 1

👕Држач за облека 3 во 1

💥💥Одржете ја облеката организирана.💥💥

🌟Многу елегантен и практичен.

🌟Можете да го користите за сува и влажна облека.

🌟Можете во долниот дел да ставите чевли.

🌟Се движи лесно.

💥💥ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - Направен е од челик и гума.💥💥

🛫 ✅Бесплатна достава каде било во Македонија, во рок од 48 часа.

🛫 ✅За повеќе информации и нарачки преку телефон јавете се на:
074 220 200