Лукзузен апартман во Охрид

  • ден 3,000.00
    Unit price per 


Луксузно опремен апартман (стан) во новоградба.

Станот има две спални,дневна со кујна и купатило.

Сите соби се со балкони.

Има и сопствен паркинг. 

Број за резерваци:074-220-200

 


We Also Recommend