ПЕГЛА ЗА КОСА КАМРИ

  • ден 1,111.00
    Unit price per 


Моќност: 40W
Контрола на температура: 80-220C
Керамичките плочи, обезбедуваат безбедно зацрвстување на косата
Заоблени рабови што спречуваат изгореници
Ергономски дизајн
Ергономски дизајн
Напојување: 220V-240V ~ 50Hz


Препорачано