За Нарачки: 074 220 200 | WhatsApp | Viber | Instagram | Facebook | Е-Маил: info@kupionline.mk |

Правосмукалка за Кола - kupionline.mk
Правосмукалка за Кола - kupionline.mk
Правосмукалка за Кола - kupionline.mk
Правосмукалка за Кола - kupionline.mk
Правосмукалка за Кола - kupionline.mk

Правосмукалка за Кола

Regular price ден 1,050.00
Unit price  per 
Вклучен данок.

Правосмукалка за Кола

Правосмукалка за отпад или истурена течност во вашиот автомобил.⠀

🎽Чисти во длабочина.

🎽Димензии: 25 x 18 см.

🎽Со 3 различни глави за чистење.

🛫 ✅Бесплатна достава каде било во Македонија, во рок од 48 часа.

🛫 ✅За повеќе информации и нарачки преку телефон јавете се на:
074 220 200