ТОСТЕР СЕНДВИЧ МАКС

ТОСТЕР СЕНДВИЧ МАКС

  • ден 2,499.00
    Unit price per 


Моќност: 2000W
Автоматски термостат
Светилка за вклучено и спремно за работа
Рачки од бакелит отпорни на топлина
Нелепливи грил плочи
Керамичка навлака
Се отвора до 180⁰ - како отворена скара
Сад за собирање на маснотии

Препорачано