Маска против темни кругови и кеси околу очите

Маска против темни кругови и кеси околу очите

  • ден 990.00
    Unit price per 


Овој производ веднаш ја намалува подуеноста на очитепојавата на кеси и темни кругови под очите и ја враќа свежината и цврстината на кожата , со што кожата околу очите изгледа помладапосвежа и мазнаСовршена е не само за домашнатуку и за професионална употребаСо нејзина употреба кожата околу очите станува посветлапобелаи затегната - без надуени ќеси или спуштени краевиМаската содржи хијалуронска киселинахидролизиран колагенвитамин Е и благ растителен екстрат кои веднаш ја хидрираат кожата околу очитеја прават посветла и значително посвежаКако се користиМаската не се користи на иритиранаизгорена или изгребена кожаАко имате премногу чувствителна кожа и ви се јави пецкање или чешањепрестанете да го користите производот Ако очите ви се убавии целото лице изгледа поубаво и помладоПробајте и ќе се уверитеМаската се користи еднаш неделноили по потреба кога ви треба очите да блескаат.


 


Препорачано