Апартмани во Охрид Вила Шапкар

  • ден 1,500.00
    Unit price per 


Сместени во срцето на стариот град Охрид, Вила Сапкар нуди удобно опремено сместување со сценски поглед кон езерото. Обезбедени се бесплатни WiFi и бесплатен паркинг. Античкиот театар во Охрид е поставен на 200 метри и до Самоиловата тврдина може да се стигне за 400 метри.Сите имаат  ТВ и бања со туш. Некои од апартманите имаат кујна и трпезарија.
Охридското езеро е на 50 м од бјектот. Во рок од 5 минути пешачење, можете да најдете голем број ресторани, барови и кафетерии. Плоштадот Долна Порта и центарот на градот се наоѓаат на 50 м оддалеченост од Вила Сапкар.

БРОЈ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ:074-220-200


Препорачано