Drymades Inn Hotel

  • ден 0.00
    Unit price per 


ПОЛОЖБА:
Drymadess Inn е комплекс кој се состои од Drymadess бунгалови и хотел Nona's  сместени на сама плажа во Дерми. Комплексот нуди и приватен базен. Саранда е оддалечена 72 км од сместувањето, додека Валона 57 км.

СМЕСТУВАЊЕ:
Хотелот  и  бунгаловите нудат сместување со 4 star ѕвездички со приватна област на плажа. Сите соби се модерно и луксузно опремени, во секоја соба има мини бар, посебен тоалет, ТВ , интернет...Комплексот нуди базен, бар на базен, бар на плажа, ресторан.

УСЛУГА:
Хотелот нуди услуга на BB услуга (вклучен појадок), 

СОДРЖИНА: 
Сместен веднаш до базенот, барот нуди совршена локација за одмор под страната на сонцето. Со асортиман на пијалоци, кафиња, свежи сокови и алкохолни пијалоци, барот на базен нуди по нешто за сите! Подгответе се да вкусите некои од најдобрите медитерански специјалитети, вклучувајќи свежа риба, тестенини, месо, живина, локално сирење, свежи салати и зеленчук. Освен солениот избор на оброци што се нуди во ресторанот, богата низа слатки, колачи, колачи и свежо овошје се секогаш достапни за да ги засладат вашите потреби! Уживајте во времето во барот на плажа со безалкохолен пијалок или алкохолен пијалок, уживајте во леденото кафе со волшебното јонско море.

СПОРТ И ЗАБАВА: 
Покрај базенот и на самата плажа се организираат различни активности, забави, во вечерните часови може да уживате и да се релаксирате во прекрасната жива музика.
    Препорачано