Dukley Hotel and Resort 5* - Budva

  • ден 0.00
    Unit price per 


ОЛОЖБА:  
Опкружен со раскошно уредени градини, елегантниот хотел и одморалиште со 5 звезди Dukley Hotel & Resort во Будва може да се пофали со приватна плажа и прекрасен поглед на кристалното чисто море. Божествен поглед што го одзема здивот на морето е овозможен од огромните стакла, додека е зачувана апсолутната приватност и спокојство. Овој хотел е идеален избор за вашето луксузно медитеранско патување.

СМЕСТУВАЊЕ:   
Создадени да го надминат луксузот со пет звездички во однос на дизајнот и опремата, пространите апартмани се, пред сè, за спокојство и релаксација.Секој апартман е опремен со тераса, клима уред и бесплатен WiFi. 

Современите и елегантни ентериери се осмислени со внимание до секој последен детаљ, опремени со мебел од врвни и познати европски брендови. Луксузни брендирани бањи и врвна услуга.

УСЛУГА:  
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), полупансион (вклучени доручек и вечера), полн пансион (вклучени доручек, ручек и вечера).

СОДРЖИНА: 
Гостите можат да уживаат во закуски и да се релаксираат на лежалките покрај инфинити базенот на покривот.   

ПЛАЖА: 
Хотелот располага со приватна плажа опремена со лежалки и чадори.


Препорачано