Фитнес раквици
Фитнес раквици
Фитнес раквици
Фитнес раквици

Фитнес раквици

Regular price ден 560.00
Unit price  per 
Вклучен данок.

Ракавици се дизајнирани првенствено за фитнес и тренинг, но исто така можат да се користат и за велосипедизам или ролерки.