Grand Blue Fafa Resort 5* Драч eдинствено на kupionline.mk

  • ден 2,460.00
    Unit price per 


ПОЛОЖБА:     
Grand Blue Fafa ***** е позициониран во областа на Long Beach Golem/ Драч, почнат со работа во јуни 2016 година/ хотелот, а ресортот во 2018 година. Овaj хотел е еден од најубавите хотели во регионот Драч, кои се наоѓаат во близина на Јадранското Море.

СМЕСТУВАЊЕ:      
Хотелот во својот сместувачки капацитет располага со луксузни соби. Сите соби имаат LCD телевизор со кабловска телевизија, телефон, WI-FI, бања, мини бар, услуга во соба. Располага со сопствен паркинг кој е бесплатен за гостите на хотелот. 

УСЛУГА:     
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот е вклучен во понуда и следува по еден пијалок со секое јадење. Има можност за ал инклузив сервис.

СОДРЖИНА:   
Главен ресторан, лоби бар, бар на базен, располага со надворешен базен, телефон, интернет, рент а кар, wi - fi интернет во целиот објект, организација на различни екскурзии во соработка со нашата агенција. Одличен ресторан со прекрасен поглед кон Јадранското море. 

ПЛАЖА:     
Хотелот располага со сопствена плажа, има лежалки и чадори. 

СПОРТ И ЗАБАВА:     
Хотелот располага со одличен базен, има одличен ресторан, има резиденција, ресторан, кафе-бар.


We Also Recommend