Hotel Blue Days 3* - Himare, Albania

  • ден 0.00
    Unit price per 
ПОЛОЖБА:
Хотелот се наоѓа во близина на Саранда, во областа позната како туристичко село Борш. Тоа е едно од најдобрите места за мир и релаксација на албанската ривиера. 

СМЕСТУВАЊЕ:
Хотелот располага со неколку типови на соби (двокреветни соби, двокреветни соби со одвоени кревети, трокреветни соби и суит). Сите соби се опремени со клима уред, бања со туш кабина, фен, мини бар, Wi-Fi, тераса или балкон.

УСЛУГА:
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ). Хотелот нуди и бесплатен приватен паркинг.

СОДРЖИНА:
Хотелот располага со ресторан, ноќен клуб и бар. Тука ќе најдете најквалитетна храна по многу добри цени и со многу пријатна околина. Разновидноста на храната варира од традиционална до морска храна. Можете исто така да уживате во професионалноста на пицеријата со 10-годишна традиција

ПЛАЖА:
Хотелот располага со одлична приватна плажа.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Различни активности како пливање, нуркање и спортови на вода може да се уживаат во близина. Хотелот Blue Days исто така располага и со детско игралиште.

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени.  
За најдобри цени побарајте понуда на: info@dmcbalkans.com 
+398 77 739 000 Viber/WhatsApp
+389 46 256 333

Датум на престој: 10.06.2021 - 30.06.2021
Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање со појадок
Еднокреветна соба 45€
Стандардна Двокреветна соба (цена по лице) 23€
Стандардна Трокреветна соба (цена по лице) 17€
Суит (цена по соба) 70€
Датум на престој: 16.07.2021 - 31.08.2021
Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање со појадок
Еднокреветна соба 75€
Стандардна Двокреветна соба (цена по лице) 38€
Стандардна Трокреветна соба (цена по лице) 30€
Суит (цена по соба) 135€
Датум на престој: 01.09.2021 - 30.09.2021
Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање со појадок
Еднокреветна соба 45€
Стандардна Двокреветна соба (цена по лице) 23€
Стандардна Трокреветна соба (цена по лице) 17€
Суит (цена по соба) 70€
Датум на престој: 01.07.2021 - 15.07.2021
Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање со појадок
Еднокреветна соба 60€
Стандардна Двокреветна соба (цена по лице) 30€
Стандардна Трокреветна соба (цена по лице) 23€
Суит (цена по соба) 90€


Цените се за 1 лице по ноќевање

ИНФОРМАЦИИ ЗА ЦЕНИТЕ:

  • Собите се достапни по добиено барање
  • Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови - бесплатно; помалку од 7 денови 50%, еден ден пред доаѓање 100%

УСЛОВИ ЗА ПЛАЌАЊЕ:

Цените се изразени во евра со денарски курс од 62.00 деанари.
Авансно плаќање по фактура.Препорачано