Хотел Де Лаго

  • ден 900.00
    Unit price per 


Промотивна понуда која важи до 15.04.2021 година.

Сместете се во центарот на градот и Уживајте во убавините на нашиот бисер Охрид

Прекрасни вили во срцето на градот, веднаш до пристаништето.Вилите раслогаат со сопствен паркинг кој е достапен за гостите.

Хотел  Де Лаго

900 денари по лице за ноќевање со појадок. 
Одберете го терминот што Ви одговара и контактирајте не!

Препорачано