Хотел Тино Свети Стефан 4*

  • ден 1,200.00
    Unit price per 


ХОТЕЛ ТИНО СВЕТИ СТЕФАН **** 01/02/21 – 28/02/21 – цени по лице од ноќ

Во апартманите е потребно минимум 3 full paying лица (ако има 4 возрасни лицa важи 4 full paying) Деца до 6 год–гратис (без дополнително легло и без вечера; доплата за вечера 3 евра по дете) Деца од 6 – 12год – 10 евра од ноќ (вклучено дополнително легло и вечера) Полу пансион – вечера предјадење, главно јадење и десерт
Услуги вклучени во цените: користење на внатрешен базен, детски базен, спа центар со џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, пинг понг маса, конференциски сали (за настани), Wi-Fi
Услуги со доплата: соба за забава (билјард, фудбалче, пикадо); масажи, третмани и солариум.
Собите во хотелот се реновирани во 2020 год.

Со секоја направена резервација  во ХОТЕЛ ТИНО СВЕТИ СТЕФАН на kupionline.mk добивате картичка за попуст во kupionline.mk 

За резервации контактирајте не на бројот: 077-739-000

или на емаил; info@dmcbalkans.com

 


We Also Recommend