KFD POWER BAND SET

KFD POWER BAND SET

Regular price ден 1,990.00
Unit price  per 
Вклучен данок.

Изработен од траен латекс.

Отпорност од 4,5 кг до 38,6 кг.

Удобно и практично.

  • Број за нарачки:074-220-200