Palma Nova Resort 4* Tirana, Albania

  • ден 0.00
    Unit price per 


ПОЛОЖБА: 
Палма Нова Ресорт се наоѓа во Тирана, 17км од плоштадот Скендербег. И во близна на ТЕГ шопинг центарот, најпознатиот во Тирана.

СМЕСТУВАЊЕ:
Располага со прекрасни климатизирани соби со сопствено купатило, телевизор и фен. Исто така располага и со ресторан со вкусна храна, базен, приватен паркинг, бесплатен интернет, менувачница, бар, детско игралиште и градина.

УСЛУГА:
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), ХБ сервис ( вклучен доручек и вечера ), ФБ сервис ( вклучен доручек, ручек, вечера ). Пијалокот не е вклучен во понуда.

СОДРЖИНА:
Главен ресторан, лоби бар, бар на базен, мал аква парк, телефон, интернет, рент а кар, wi - fi интернет во целиот објект, организација на различни екскурзии во соработка со нашата агенција. 

СПОРТ И ЗАБАВА:
Хотелот располага со одличен базен со мини аква парк. Во близина на најголемиот шопинг центар во градот, и има одлични ресторани кој имаат прекрасна услуга. Детски игралишта за забава. Хотелот е одличен за одмор и релаксација надвор од центарот на градот Тирана.


Препорачано