Slavija Budva Hotel 5* - Budva

 • ден 0.00
  Unit price per 


ПОЛОЖБА:   
Хотел Славија е хотел со 5 ѕвезди, хотел  кој ви гарантира релаксирачки одмори со вашиот партнер или семејство во уникатен амбиент. Се наоѓа на 2,2 км од плажата Могрен, 3,1 км од Аква Парк Будва и 9 км од Свети Стефан.

СМЕСТУВАЊЕ:   
Собите во хотелот Славија Будва ***** ќе ви овозможат удобен престој за да можете да уживате во Црна Гора. Сместени во импресивниот стар град на градот, овие простории се вашата почетна точка за идеален одмор за семејства со деца и парови. Сите соби се луксузно опремени со ТВ со рамен екран, мини бар, интернет.

УСЛУГА:  
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ), полупансион (вклучени доручек и вечера).

СОДРЖИНА: 
Гостите можат да уживаат  покрај инфинити базенот на покривот со прекрасен поглед на градот, каде што има и бар во кој може да уживате во закуските и коктелите што ги нудат. Хотелот нуди и бесплатен паркинг за гостите.   

ПЛАЖА: 
Најблиската плажа е плажата Могрен која е само на 2.2 км од хотелот.    

        Препорачано