Апстракција на платно #2

Апстракција на платно #2

Regular price ден 400.00
Unit price  per 
Вклучен данок.

Додади уникатен детал во твојот дом.

Имате празен простор на вашиот ѕид ? Истакнете ја убавината во вашоит дом.

Автор; Дмц Арт

Димензија: (30x30)

 Број за нарачки:074-220-200