Stone Beach 4 * - Himare, Albania

  • ден 0.00
    Unit price per 


ПОЛОЖБА:

Прекрасниот хотел Stone Beach се наоѓа во областа Кепаро, на само 20мин возење од Химаре. 

СМЕСТУВАЊЕ:  

Располага со повеќе типови на студиа и апартмани кои имаат поглед на море и поседуваат приватни базени.Секој апартман има софа, телевизор со рамен екран и сателитски канали, добро опремена кујна со трпезарија и приватна бања со фен.

УСЛУГА:  
Во цената е вклучен паркинг и пристап на приватна плажа, Stone Beach не служат појадок или други оброци.

СОДРЖИНА:   

Stone Beach поседува ресторан, 24-часовна рецепција, бар, градина, сезонски надворешен базен и тераса. WiFi и сопствен паркинг се достапни бесплатно.

ПЛАЖА: 
Хотелот поседува приватна плажа, опремена со чадори и лежалки. 

СПОРТ И ЗАБАВА:      
Можно е ловење на риби на приватната плажа.


Препорачано