Појас за слабеење WT PRO

Појас за слабеење WT PRO

Regular price ден 550.00
Unit price  per 
Вклучен данок.

НЕОПРЕН ПОЈАС ЗА СЛАБЕЕЊЕ ОД POWER SYSTEM

ГОЛЕМИНА 100 цм

НЕОПРЕН