XXL-MEASURING SPOON (30cm)

XXL-MEASURING SPOON (30cm)

Regular price ден 90.00
Unit price  per 
Вклучен данок.

– Одлична алатка за малку пари
– Идеален за сите производи во прав и течност
– Лесно може да црпи и во екстра-големи паковања
– Содржи мерења за да бидете сигурни дека ќе го добиете точниот износ
– 30цм должина на дршка