Серум против лузни од акни

Серум против лузни од акни

  • ден 990.00
    Unit price per 


Помага во надминување на проблемите на оштетената кожа (лузни од акнибрчкихируршки лузни и хиперпигментација). Ефикасно ја храни и хидрира кожатаи ги намалува проширените пори . Влијае на заздравување на раните и избледување на лузнитего стимулира производството на колаген и ја зајакнува регенерацијата на кожатаДелува кај сите типови кожа и на различни возрасти.

 

 





Препорачано